Őszi tábor 2021

Seishin Karate Kluboszi tabor csoportkep 2021

Október első hétvégéjén közel 40 fővel rendezte meg Ekecsen a Seishin Karate Klub az Őszi edzőtáborát, ami 3 napos volt. Az első edzést mantrázással kezdtük pénteki napon majd földharc technikákkal foglalkoztunk Nagy Dáviddal a Bősi Kempó MMA BJJ klub egyik edzőjével.

Seishin Karate Klub, Őszi tábor 2021

Mindenki nagyon lelkesen gyakorolt, és igyekezett elsajátítani a földharc rejtelmeit.

Seishin Karate Klub, Őszi tábor2 2021

Majd másnap szombaton érkezett közénk Sensei Váczi Zoltán 4.danos mester volt Budapestről, a Budai Harcművész vezetője. Itt már az edzések bontott csoportokban zajlottak. Zoltán  mesterrel nagyon sok egyensúlyi helyzetet gyakoroltunk és az abból történő technikák használatát.

Seishin Karate Kluboszi tabor gyerek edzes 2021

Majd ezek használatát küzdelem közben (videók):

Uchi mawashi geri

Uchiro mawashi geri

Vasárnap mantráztunk az edzés elején ami egy magasabb rezgés szintre emeli a csapatot. Majd ez után pedig ütő rúgó párnával dolgoztunk, és a végén egy oda vissza masszázzsal zártunk. Ami mindenkinek nagyon jól esett a tábor végén, ugyanis mindenki kellemesen (izomlázasan) elfáradt.

A táborban részt vettek a klub edzői is hogy ők is tovább képezzék magukat név szerint: Hupian Kristína, Markovics Ádám, Trenčík Nikolas, Bíró Mihály, és Cserepes Zoltán.

Szombaton az ebédszünetben volt Sámán dobolás a gyerekek részére Fisher Magdolna jóvoltából. Este pedig egy jó hangúlatú kártyázós, beszélgetős parti zajlott.Seishin Karate Kluboszi tabor csoportkep 2021

Összességében elmondható, hogy a tábor kiválóan sikerült, mindenki elégedetten térhetett haza bővítve saját tudását. Köszönet a Senseieknek a magas szintű szakmai oktatást. Találkozunk a Téli Táborban (amennyiben a vírus helyzet megengedi)!

Be the first to comment on "Őszi tábor 2021"