Jól szerepeltek a Debrecen Kupán

Debrecen Kupa 2021, seishin karate klub (1)

A Seishin Karate Klub harcosai  szeptember 24.-én pénteken reggel indultak a Debrecen Kupa  megnevezésű Nemzetközi karate versenyre Magyarországra. Miután elfoglalták a szállást elmentek  regisztrálni, és mérlegelni.

Seishin Karate Klub, Debrecen Kupa 2021 (Stop panzi)

Este pedig egy jó hangulatú vacsorára ült össze a csapat a Csokonai étteremben ahol megünnepelték Tina szülinapját.

Seishin Karate Klub, Debrecen Kupa 2021 (vacsi)

Másnap 9ó-kor érkeztek meg a Sportcsarnokba a verseny helyszínére. A versenyen 340 induló volt 50 klubból.

Megnyitó

A kluból először Rakus Ján kezdett. Szépen bemutatva a formagyakorlatokat egészen a döntőig menetelt.

Janika

Sárai Csongor katában nem tudott győzni de küzdelemben igen. Szépen betartva az edzői utasításokat Ő is a döntőig menetelt ahol alul maradt. Sajnos Janika is kifogta a későbbi bajnokot és sajnos nem sikerült győznie küzdelemben. Vígh Larának jó gyakorlási lehetőség volt ez a verseny. Sajnos győznie nem sikerült de sok tapasztalattal let gazdagabb. Markovics Ádám sajnos lebetegedet a verseny napjára így nem tudott felállni küzdeni.

Összességében három indulóból ketten dobogóra tudtak állni ami nagyon szép eredmény, egy ilyen színvonalas versenyen.

Köszönet a segítségét Hupian Kristínának, és Trenčík Nikolasnak az edzői munkáért. Markovics János a klub vezetője bíróként vett részt a versenyen.

Második helyezettek: Rakus Ján  (Keszegfalva)  – U14 kata

Seishin Karate Klub, Debrecen Kupa 2021 (Rakus Ján)

Sárai Csongor (Keszegfalva)  – U14 -50kg,