XI. Küzdelmi edzés

Hétvégén immár XI. alkalommal került megrendezésre a Seishin Karate Klub jóvoltából Keszegfalván a 7 órás küzdő edzés. A rendezvény Nemzetközinek mondható, ugyanis Magyarországról a Székesfehérvári klub volt jelen, és összesen több mint 70fő vesz részt egész nap a rendezvényen.

A rendezvény fő célja hogy a gyerekek versenykörülmények között tudjanak gyakorolni tét nélkül az Őszi versenyszezonra, és erre kiváló lehetőség ez a rendezvény már évek óta.

A megnyitó 9.45-kor kezdődött ahol Markovics János (a Seishin Karate Klub elnöke) megnyitotta a rendezvényt. Üdvözölte a jelenlévőket és megköszönte Pataki Dezső polgármester úrnak, hogy támogatja a rendezvényt, és egyben a klubot is.

Ezután következtek a küzdelmek. Az első két órában három küzdőtéren, tudtak versenyküzdelmeket gyakorolni. Utána DOJO fight jellegű küzdelmek következtek. Ami nem olyan kemény, mint egy verseny küzdelem, de kiváló gyakorlási lehetőség a taktikai, és technikai elemek gyakorlására.

D.u 13ó-tól Szayka Róbert a Szlovák Kempó Szövetség elnöke tartott 1,5 órás kesztyűs edzést az érdeklődőknek. Majd Farkas Péter a Wolf Fight Club vezetője tartott edzést a jelenlevőknek, ahol álló harcot, és Brazil jiu jitsu technikákat gyakoroltunk. Mindkét edzés nagyon tetszett és sokat tanultunk.

Akik végig kitartottak mozijeggyel lett megjutalmazva a Komárnoi Tatra Mozi tulajdonosának Ryšavý Baltazár jóvoltából.

Mindenkinek köszönjük a részvételt. A bíróknak, és a szülőknek pedig külön köszönet a verseny lebonyolításáért!

A Seishin Karate Klub új tanfolyamot hirdet 5 helyszínen, amire szeretettel vár minden kedves érdeklődőt.

Be the first to comment on "XI. Küzdelmi edzés"