Tanulni a legjobbaktól érdemes

seishinkarateklubrozsagabor

Egy kiváló hangulatú edzőtábor zajlott hétvégén, Keszegfalván Rózsa Gábor (5x Európa Bajnok, Súlycsoportos Világbajnok) Sensei vezetésével.

seishinkarateklubrozsagaboredzes

Gábor (minden idők legsikeresebb férfi Magyar versenyzője) az alapoktól indulva egy szakmailag kiválóan felépített tábort vezényelt le. A kezdő gyerekek 2×1 órás a haladóbb karatékák pedig 2×2 órás edzésen vehettek részt. A helyes testtartással, a légzéssel, az ellazulással, a helyes technikai kivitelezéssel, és a belső vezérléssel foglalkoztunk a táborban.

seishinkarateklubrozsagabor (3)

A második edzésen pedig küzdő mozgással, és a technikák helyes kivitelezésével ütő, rúgó pajzson. A nap végére mindenki elfáradt, mind fejben, mind fizikailag.

seishinkarateklubrozsagabor5

Köszönjük Gábornak, hogy elfogadta Markovics János (klubvezető) meghívását, és mindenkinek köszönjük a részvételt!

seishinkarateklubrozsagabor (2)
Külön köszönet Badinka Katikának, és Vesely Mihálynak akik a szabadidős programot biztosították a gyerekeknek (SÁMÁN DOBOLÁS, ÉS KÉZMŰVES FOGLALKOZÁS, EGYÉB JÁTÉKOK)!

seishinkarateklubrozsagabor6

Képek a táborról (Nagy Róbert):

Be the first to comment on "Tanulni a legjobbaktól érdemes"