Övvizsga-felkészítő edzőtábor zajlott Keszegfalván

Kezdő csoport

Múlt hétvégén Keszegfalván zajlott az övvizsga felkészítő tábor. A táborban közel 50 fő vett részt. Jelen volt a Seishin Karate Klub karatékái az összes helyszínről, ahol a klub edzést tart. A tábort a klub edzői Markovics János 4.dan, Hupian Kristína 3.dan, Markovics Ádám 1.dan, és Trenčík Nikolas 1.dan vezették. A felkészülés négy csoportban zajlott övfokozati bontásban.

Az első csoportban fehér, és narancs övesek edzetek. Az edzés a OM MANI PADME HUM (egyetemes jóakarat mantrája) mantrával kezdődött, amit együtt énekeltek.

Kezdő csoport Narancs övesek Haladók

A gyerekek kiválóan teljesítettek, de a vizsgáig még azért fejlődni kell. A haladó karatékák ez után következtek akik szintén a következő övfokozatra készültek. Az övvizsga december közepén, és február végén lesz, addig viszont még egy verseny vár a Seishin harcosaira Magyarországon.

Seishin Karate Klub övvizsga felkészítő tabor csoportkep 2021

Be the first to comment on "Övvizsga-felkészítő edzőtábor zajlott Keszegfalván"