Kovács Kata Zsófia emlékverseny

Seishin karate Klub, Markovics Doja, Kovács kata Zsófia emlékverseny (1)
Kovács Kata Zsófia emlékverseny
 Seishin karate Klub, Markovics Doja, Kovács kata Zsófia emlékverseny (1)

Idén Nyárasdon rendezték meg Kovács Kata Zsófia emlékversenyt, amely a Seishin Karate Klub Gálája is egyben.  A klub ezzel a versennyel szeretné megőrizni Zsófi emlékét, aki fél életét a karatéval töltötte, és kitartása példamutató a többi karatéka számára is! A verseny megnyitója egy perces néma csenddel kezdődött Zsófi tiszteletére.

A versenyre mint 170 fő nevezett 18 klubból, 4 országból (Magyarország, Horvátország Lengyelország és Szlovákia). A Seishin Karate Klubból közel 40 nevezés érkezett.

A versenyt Bacsó László (Nyárasd polgármestere) nyitotta meg. Köszöntötte a megjelent versenyzőket és szülőket, és megköszönte, hogy Nyárasd község adhat helyszínt ennek a nagyszerű rendezvénynek.

Bacsó László polgármester úr (netre)

Köszönetet mondtak még Polák Lászlónak (Ekecs község polgármestere – Zsófi szülőfaluja) aki szintén támogatta a rendezvény létrejöttét.

Ez után Markovics János (Seishin Karate Klub vezetője) megköszönte  Nagyszombat megyének (mint fő támogató) szponzoroknak és a szülőknek, hogy támogatták ennek a nagyszabású rendezvénynek a létrejöttét. Továbbá a klub edzőinek, Hupian Kristínának, Markovics Ádámnak, és Trenčík Nikolasnak, és Vígh Larának a kitartó munkájukat.

Seishin karate Klub, Markovics Doja, Kovács kata Zsófia emlékverseny (4)

A megnyitó után a küzdelmek három küzdőtéren zajlottak.  A gyerekek nagyon lelkesen, és színvonalas küzdöttek. Kifejezetten jól látható volt a fejlődés az előző versenyhez képest, és ez jópár embernél meg is hozta az eredményt.

Seishin Karate Klubból 11 fő sikerült első helyen végeznie.

Név szerint – Tercs Máté,Lukovics  Mónika,  Leboda Máté, Lakatos Tamás  (Ekecs) Bíró Bendegúz, Kubicska András, Hansen Axel (Dunaszerdahely) Forró Júlia, Forró Leila, Veselá Emma,  Sárai Csongor (Keszegfalva).

Második helyen végeztek: Ujj Nadin és Csölle Kincső Viktória, Kiss Zalán (Dunaszerdahely)

Papp Alex, Forró János (Keszegfalva).

Harmadik helyen végeztek:

Bogyai Dorka, Lukovics Enikő (Ekecs) Ujj René, Lavu Botond, Soós Marcel, Polin Zsófia,  Kubicska Simon, Yaseen Hussein (Dunaszerdahely) Derján Anna, Veselá Anna, Laboda Lilli (Keszegfalva).

csoportkép Kovács Kata Zsófia emlékverseny

Köszönet az edzőknek a segítségért, és felkészítéséért, a szülőknek pedig verseny lebonyolításáért.

Be the first to comment on "Kovács Kata Zsófia emlékverseny"