Két sikeres nap

övvizsgads

Két helyen tartottak övvizsgát tartottak a Seishin Karate Klub (Keszegfalva, Ekecs, Nemesócsa, Dunaszerdahely, Ekel, Nagymegyer, Vásárút) karatékái részére Dunaszerdahelyen, és Keszegfalván  december  12-én, és 13.-án (csütörtök, péntek). A vizsgát a klub vezetői Sensei Markovics János 4.danos mester, és Sensei Hupián Kristína 2.danos mester vezényelték. A vizsgára közel 50 fő jelentkezett be a két helyszínen. Sajnos páran lebetegedtek, nekik februárban lesz lehetőségük újra vizsgázni.

Először a technikai rész zajlott, ahol Senseiek utasítását hajtották végre a vizsgázók, kezdve a legegyszerűbb technikáktól, az övfokozatnak megfelelő bonyolultabb technikákig.  A teremben érezni lehetett a feszültséget, ahogy a vizsgázók koncentráltak és igyekeztek magukból kihozni a legtöbbet.

Természetesen a Senseiek (mesterek) a vizsgázók elméleti tudását is tesztelték, minek során helyes válaszokkal szintén bizonyították,hogy mennyire komolyan készültek erre a megpróbáltatásra.  A vizsga részét képezte a fizikai terhelés is ahol megláthatták mi mindenre képes az emberi test.

A vizsga legizgalmasabb része a küzdelmekkel folytatódott, ahol mindenki megmutathatta harci tudását. A jó felkészülésnek köszönhetően a vizsga e része is mindenkinek sikerült.

Este hét óra után már a kiértékelés zajlott. Minden vizsgázónak sikerült egyel magasabb szintre lépni, sokan váltottak övszínt is. Magasabb övre (kék övre): Bognár Marcel (Dunaszerdahely) Zezula Filip (Ekecs) Lévai Krisztián (Nemesócsa)   A kiértékelés során mindenki elismerő oklevelet kapott, és a Sensei külön kiemelte a legjobban teljesítőket, akik egy nagy csokit kaptak.  Név szerint:

Dunaszerdahelyen: Simcsik Emma (Dunaszerdahely)

Molnár Ádám (Vásárút)

Keszegfalván: Kudri Tomás (Keszegfalva)

Dömötör Márk (Nemesócsa)

Szívből gratulálunk minden vizsgázónak.

Idén már csak az évzáró van hátra Ekecsen amire 130 fő jelentkezett be.

seishinkeszegfalva

övvizsgads

Be the first to comment on "Két sikeres nap"