Egy edzőtábor margójára

Seishin Karate Klub Markovics Dojo, Téli edzőtábor 2020

„Amikor az edzőtábor szót meghallja valaki rögtön a fizikai edzések, és terhelések jutnak eszébe. A mi közösségünkben legalább olyan fontos szerepet kap a szellemi képzés is (a nem látható világ megtapasztalása)”.

Rendkívül jól sikerült a Seishin Karate Klub évindító Téli edzőtábora, amely három napon át zajlott Ekecsen. A három nap alatt több mint 70 fő edzett együtt.

A tábor fő célja alapozás volt az elkövetkező versenyekre, és a testi-lelki egyensúly megszerzése. A táborban nagyon magas figyelemszinten zajlottak az edzések, ami már önmagában lélekemelő volt.

Az edzéseket Sensei Fris Ferenc 4.dan,
seishinkarateklubrozsagaboredzes (1)

és Sensei Váczi Zoltán 4.dan

seishinkarateklubtelitabor

mesterek vezették Budapestről. A spirituális részt Sensei Markovics János 4.dan (közös mantrázás), és Vesely Mihály és Badinka Katika (sámán dobolás) vezette.

Köszönet a megjelent klubvezetőknek hogy eljöttek és elhozták tanítványaikat. A Seishin Karate Klubból hat helyszínről (Keszegfalva, Ekecs, Nemesócsa, Nagymegyer, Dunaszerdahely, Vásárút), Magyarországról pedig Komáromból, Tarjánból, Tatabányáról, Győrből, Veszprémből, Mórról és Budapestről vettek részt a táborban.

A tábor elején az egy órás közös mantrázás egy hullámhosszra hozta a csapatot.

Sensei Fris Ferenc az “ERŐ konta Erő” könyv (Dr David R.Hawkins) köré építette fel edzéseit.

seishinkarateklubrozsagaboredzes (2)

Ennek a lényege a fizikai Erő, és a szellemi Erő közti különbség volt, a látható és nem látható világok közti különbség.

Sensei Váczi Zoltán az alapmozgásokon át a helyes küzdőtartás, egyensúly, és ebből végrehajtott technikák fontosságát hangsúlyozta.

seishinkarateklubrozsagaboredzes6

A közös sámándobolás is kiválóan sikerült, a csapat együtt énekelt, dobolt és feltöltődött.

Mindkét este közös beszélgetés zajlott a bentlakókkal amiből szintén nagyon sokat lehetett tanulni. Köszönet mindenkinek a jelenlétével emelte a tábor színvonalát!

Képek: https://www.facebook.com/pg/Seishin-Karate-Klub-1825364361023567/photos/?tab=album&album_id=2890486801177979

A következőn téged is várunk!

Be the first to comment on "Egy edzőtábor margójára"