Damashi Kupa – Nemzetközi verseny Siklós

Seishin Karate Klub, Siklos Damashi Kupa (2)

November első hétvégéjén negyedik alkalommal indult útnak a Seishin Karate Klub különítménye Siklósra  a Damashi Kupa elnevezésű Nemzetközi tornára amely 3 ország részvételével zajlott. A csapat péntek reggel 9ó-kor indult autókkal a komáromi határról. Szállásra d.u 13ó érkeztünk meg. Miután a csapat elfoglalta a szállást kihasználtuk a jó időt és elmentünk Pécsre kirándulni egyet.

Seishin Karate Klub, Siklos Damashi Kupa (2)

Gyönyörű időnk volt így nagyon kellemesen telt a napunk. Majd a városnézés után Siklósra igyekeztünk a mérlegeléssel egybekötött regisztrációra. Ez gyorsan megment majd a csapat egy kiváló vacsorát fogyasztott el együtt.

Szombaton 9ó -kor indultunk a sportcsarnokba. Tíz órakor egy rövidke megnyitó után elkezdődtek a küzdelmek. Elsőként Bíró Bendegúz (Dunaszerdahely) lépett tatamira, aki első ellenfelét simán verte EKO szabályrendszerben. Először megfogta gyomorra, majd fejbe rúgta.

Majd Vígh Lara következett, akinek első ellenfele iszonyat szabálytalan volt, nagyon sokszor fejbe verte. Végül Lara győzött, de ez negatívan kihatott a többi küzdelmére, ahol sajnos alul maradt.

Bendegúz első küzdelmében normál full kontakt rendszerben kapott egy ütést a hátára amit a bírók, és az orvos szabályosnak ítélt meg így első küzdelmében alul maradt. Majd utolsó Bíró Bendegúz küzdelme következett, akit nagyon gyorsan Ipponnal győzött le.

Seishin Karate Klub, Siklos Damashi Kupa (1)

Klubunkat Markovics János bíróként képviselte. Verseny nagyon gördülékenyen zajlott már d.u 16ó után visszatértünk a szállásra.

Este pedig egy finom vacsorával ünnepeltük meg a csapat sikereit.

Eredmények:

I.helyezettek: Bíró Bendegúz (Dunaszerdahely) EKO szabály

1. helyezettek:Bíró Bendegúz (Dunaszerdahely) Full contakt

III. helyezettek: Vígh Lara (Ekecs)

Be the first to comment on "Damashi Kupa – Nemzetközi verseny Siklós"